zazwyczaj robię Klasyczne spaghetti, używając go do zastąpienia zwykłego spaghetti. Ten przepis na dwa razy pieczony sos Spaghetti utrzymuje to wszystko tradycyjne, ale dodaje, że tosty, tandetny Składnik Jak umieścić go z powrotem w piekarniku po raz drugi. Składniki tego dania są proste-squash spaghetti, sos marinara (kupić swój ulubiony lub zrobić własny), szpinak, kiełbasa, i ser. Oczywiście możesz zmienić swoje preferencje i na podstawie tego, co masz w kuchni.

przepis na dwa razy pieczone Spaghetti Squash • theVintageMixer.com # healthydinner

więcej myśli na temat gościnności

wspominałem wam kilka razy, że chcę zagłębić się nieco w ideę gościnności. Co to znaczy być gościnnym, dosłownie i duchowo. Wiele osób mówi, że mam dar gościnności, ale ostatnio nasz kalendarz obiadowy był dość pusty i czułem się jak wielki obibok. Jadąc z południa widzę gościnność jako srebro mojej babci siedzące na złożonych lnianych serwetkach i kilka misek i naczyń niosących różnego rodzaju potrawy, wszystkie czekające na gości przy naszym stole. Od kilku lat czuję, że Bóg pracuje nad moim sercem w tej dziedzinie. Czy Mogę być gościnny tylko z jednym naczyniem na stole i stosem papierowych talerzy (płaszcząc się na myśl nawet teraz). Naprawdę uprościłem rzeczy i myślałem, że zaczynam rozumieć gościnność w głębszym sensie, zrobiłem to krótkie badanie na temat gościnności w SheReadsTruth.com co naprawdę rzuciło mnie w wir.

poprosiłem kilku przyjaciół, wszystkich tych, którzy prowadzą kościoły domowe wokół nas, o zrobienie tego badania ze mną. Potem w niedzielę w kościele wszyscy wstaliśmy i podzieliliśmy się oświadczeniem o tym, czego się nauczyliśmy. Oto kilka naszych przemian na temat gościnności:
myślałem, że gościnność to „gościnność i troska o ludzi w Twoim domu lub przestrzeni”. Nadal tak myślę, ale uwielbiałam uczyć się, że gościnność ” zapewnia przestrzeń, w której obcy mogą odrzucić swoją dziwność.”Nigdy nie myślałem o tym, jak gościnność pomaga mi odrzucić dziwność innych, abym mógł zobaczyć i połączyć się z ludźmi, którymi naprawdę są. Przebywanie z nieznajomymi jest dla mnie niewygodne, ale praktykowanie gościnności, która odrzuca tę dziwność, zachęca mnie do tego. Jestem również wdzięczny gospodarzom, którzy dali mi ten dar.

myslalem, ze goscinnosc sprawia, ze ludzie czują sie komfortowo w moim domu.
Jezus pokazuje, że gościnność to bycie autentycznym i bezbronnym wobec ludzi, co nie zawsze jest wygodne.

kiedyś uważałem, że gościnność to umiejętność. Coś, czego nauczyło was wasze wychowanie i kultura, że możecie lepiej lub gorzej spełniać oczekiwania społeczeństwa lub ludzi w oparciu o to, jak dobrze byliście w tej gościnności.
Jezus pokazuje, że gościnność jest-postawą, gotowością do wrażliwości i więzi. Że nie chodzi o to, jakie mam zdolności, ale o dawanie siebie i otrzymywanie od innych.

myśleliśmy, że gościnność jest przygotowaniem i zapewnieniem konkretnych osób w określonych godzinach.
Jezus pokazuje, że gościnność pozwala, aby twoje życie zostało przerwane na czyjeś potrzeby.

myslalem ze goscinnosc to swieze ciasteczka na stole, czysty dom i czekanie na goscia.
Jezus nauczył mnie, że gościnność to głęboka wrażliwość na realne potrzeby ludzi. Jest to zdolność do zaspokojenia rzeczywistych i odczuwanych potrzeb poprzez współczucie, szczerość, pokój i hojność.

dla mnie kiedyś uważałem gościnność za rozrywkę lub przyjęcie moich przyjaciół na imponujący posiłek, ale teraz chcę traktować to jako zaproszenie-i to nawet nie musi być na kolację. Jest to zaproszenie do bycia wysłuchanym, przyjętym, kochanym i przyjmowanym przez Chrystusa.

pod pewnymi względami ten rodzaj gościnności jest łatwiejszy. Mniej przygotowań i zamieszania z powodu tego, co jest serwowane lub w miejscu, w którym kogoś przyjmujesz. Ale wtedy jest też trudniej … dać z siebie, swój czas i swoje serce, aby słuchać i dbać o tych wokół ciebie. Ten rodzaj szczerości jest rzadki i nadmierny w najlepszym tego słowa znaczeniu.

dwa razy pieczone Spaghetti Squash przepis * theVintageMixer • com # healthydinner

jest to idealne proste domowe danie do zrobienia i mieć kilku gości. Możesz nawet zrobić to dzień wcześniej i po prostu poczekać, aby upiec go po raz drugi tuż przed przyjazdem Gości. Dodaj bagietkę i szybko rzucony sałatkę, jeśli chcesz lub po prostu służyć squasha przez siebie. Tak czy inaczej możesz i powinieneś być pewny siebie i dumny, że jesteś sobą i innymi. Proste dania, takie jak to, pozwalają mi i tobie skupić się na osobie po drugiej stronie naszego stołu, niezależnie od tego, czy będzie to twój małżonek i dzieci, czy ktoś nowy lub w potrzebie. Mniej przygotuj więcej spokoju i cierpliwości. Mniej dbałości o szczegóły i więcej uwagi dla tych, którzy dzielą się posiłkiem z Tobą. Znów króluje prostota.

przepis na dwa razy pieczone Spaghetti Squash • theVintageMixer.com ~ healthydinner

dwa razy pieczone Spaghetti Squash przepis • theVintageMixer.com ~ healthydinner

przepis na dwa razy pieczone Spaghetti Squash

prosty przepis na dwa razy pieczone spaghetti squash przy użyciu klasycznych składników, które masz już w kuchni.